FORSTÆRKER, Vox, Pathfinder, 15R.

3874465. FORSTÆRKER, Vox, Pathfinder, 15R.

Model nr.: V9168R
Serienummer: 036441.

Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. Brugsslitage. Mærker og ridser vises. Snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Model nr.: V9168R
Serienummer: 036441.

Antal besøg: 384