SAMLEPLADSER, 8 stk og KRUS og UR, Rörstrand, Kosta, Hackefors.

387440. SAMLEPLADSER, 8 stk og KRUS og UR, Rörstrand, Kosta, Hackefors.

Kongemøde Malmø 1914, Rörstrand diameter 20 cm.
Kongemøde Malmø 1914, Rörstrand 25,5 cm.
Landstormen 1914, Rörstrand 25,5 cm.
Bondetog 1914, Rörstrand 25,5 cm.
Tallerken, glas, Vicke Lindstrand 1972 Kosta, signeret 23 cm.
Kong Carl XVI Gustaf 1973 Hackefors 19,5 cm.
HRS. M. Konungens 90 års fødselsdag 1972 Hackefors 19,5 cm.
Det kongelige bryllup 1976 Hackefors 19,5 cm.
Krus H. M. Kongens 90 års fødselsdag højde 14 cm.
Ur jul 1974 15 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ur jul 1974 15 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 5.702