VÆGUR 'lodsregulator', New Renaissance, Gustav Becker, århundredeskiftet 1900.

387405. VÆGUR 'lodsregulator', New Renaissance, Gustav Becker, århundredeskiftet 1900.

Højde 120 cm.

Topskjold mangler, dele limet, mindre finerskader.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 120 cm.

Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 1.716