SOFFBORD, "Butlerstray", England, 1900-tallet.

38738. SOFFBORD, "Butlerstray", England, 1900-tallet.

Mahogni, total længde 145, bredde 90, højde 51 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 876