3872008. MOORCROFT VASE - HAVETULIPAN.
En moderne balusterformet vase i Garden Tulip-designet, designet af Nicola Slaney og nummereret 33. Signeret af Nicola Slaney og dateret 2013. 26 cm høj.
Første kvalitet, lidt slid på basen ellers i god stand.