MOORCROFT VASE - HAVETULIPAN.

MOORCROFT VASE - HAVETULIPAN.
3872008. MOORCROFT VASE - HAVETULIPAN.

En moderne balusterformet vase i Garden Tulip-designet, designet af Nicola Slaney og nummereret 33. Signeret af Nicola Slaney og dateret 2013. 26 cm høj.

Første kvalitet, lidt slid på basen ellers i god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 315