SADDLER, Taske, Messenger i brunt læder.

3871919. SADDLER, Taske, Messenger i brunt læder.

Messenger-taske med justerbar skulderrem. Dæk med drejelås i messingbelagt metal. Interiør med sort foringsstof, et hovedrum med møntrum med lynlås og et overflademonteret rum under låsen. Mærket SDLR og mærket 11192 18972. Ca. 24 x 24 x 7 cm. Skulderrem max længde ca. 72 cm.

Brugsslitage, læder med patina ridser.

Tema

Winter Wardrobe

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Winter Wardrobe

Antal besøg: 460