VÆGHYLDE, nyrenæssance 1800-/1900-tallet.

387080. VÆGHYLDE, nyrenæssance 1800-/1900-tallet.

Sortfarvet hårdttræ. To profilerede hylder, drejede balusterdollies og emblem med skåret dekoration. Højde 51, bredde 48 cm.

Lettere Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere Brugsslitage.

Antal besøg: 1.215