DEKORATIV BUST, træ på stensokkel, 2000-tallet.

387076. DEKORATIV BUST, træ på stensokkel, 2000-tallet.

Kopi efter Constant Roux, højde inkl. sokkel ca 36,5 cm Herkomst: Portugisisk diplomatfamilie.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.315