DAN MARTIN. Olie på lærred, signeret og dateret 71.

386946. DAN MARTIN. Olie på lærred, signeret og dateret 71.

Ca. 37x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Martin (1910–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 37x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Martin (1910–1999)

Antal besøg: 958