SPISESTUESKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

386931. SPISESTUESKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

Vitrineplade med glaspaneler, messingbeslag, ca. længde 114, bredde 43, højde 196 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 834