FLEMMING OVERGAARD. Litografi, 309/350, komposition, signeret.

3868414. FLEMMING OVERGAARD. Litografi, 309/350, komposition, signeret.

Ca. 24 x 21 med ramme 35 x 30 cm.

Betingelse for brug. Ikke undersøgt uden for rammen. Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 222