GUSTAV RYDBERG. Farvelitografi, signeret og nummereret EA.

38683. GUSTAV RYDBERG. Farvelitografi, signeret og nummereret EA.

Havlandskab med båd. 26x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.264