MATS OLA BURMAN. Akvarel.

MATS OLA BURMAN. Akvarel.
3868280. MATS OLA BURMAN. Akvarel.

Landskab. Signeret og dateret -52. 36x43 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 263