PALL, Bröderna Andersson, midten af det 20. århundrede.

386783. PALL, Bröderna Andersson, midten af det 20. århundrede.

Læderindtræk, stel af hårdttræ, mærket.

Brugsslitage. Tøj med kraftigt slid. Ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 770