CHANEL. Solbriller, Italien, 2007.

3867620. CHANEL. Solbriller, Italien, 2007.

Model 4157-Q. Med quiltede detaljer og CC-logo. Med etui, kasse og certifikat.

Brugsslitage. Nogle overfladiske ridser. Vægte med slibemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 385