VITRINESKAB AF VALNØD FRA 1930'ERNE.

3867301. VITRINESKAB AF VALNØD FRA 1930'ERNE.

De to glasdøre åbner for at afsløre 3 indvendige justerbare hylder. Stående på beslagsfødder. Ingen nøgle. Højde 121cm, længde 90cm, dybde 33cm.

Mærker og ridser til basen. Generelt slid med ridser, skrammer og slag overalt. Top markeret og ridset. Se online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 769