LUDWIG KLOPFER. VASER, 2 stk keramik, usigneret.

3866446. LUDWIG KLOPFER. VASER, 2 stk keramik, usigneret.

højde 11 og 21 cm.

mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 11 og 21 cm.

mindre slitage.

Antal besøg: 276