RING, sølv med farveskiftende syntetisk spinel, D. Ekström, Falköping 1968.

386473. RING, sølv med farveskiftende syntetisk spinel, D. Ekström, Falköping 1968.

Størrelse 20.

Brugsslitage, få ridser på ringskinne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 20.

Antal besøg: 1.210