JOAN ROÉ CLARAMUNT. tagene.

JOAN ROÉ CLARAMUNT. tagene.
3864711. JOAN ROÉ CLARAMUNT. tagene.

Olie på lærred fastgjort til et panel
Signeret
51x100 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret
51x100 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 240