LOFTSLAMPE, midten af det 20. århundrede.

386387. LOFTSLAMPE, midten af det 20. århundrede.

Stel og lysarme i messing, kopper af hvid glasmasse med dekoration af vaseskår. Højde 60, diameter 50 cm.

Dåser og aldersrelateret slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.037