SEESTÜCK. Sejlskibe ved en idealiseret solnedgang.

386334. SEESTÜCK. Sejlskibe ved en idealiseret solnedgang.

Gouache på hardboard, dateret omkring 1980, utydeligt signeret nederst til højre, indrammet. mål ca. Ramme 80 x 58 cm, maleri 70 x 48 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 1.259