ELÍAS GARRALDA. Landskab.

ELÍAS GARRALDA. Landskab.
3862788. ELÍAS GARRALDA. Landskab.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1952
100x81 cm.

Sidebånd og patches. Restaureringer og fejl. Ramme i belagt og forgyldt træ, med defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1952
100x81 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 202