RICARD URGELL CARRERAS. Playa.

3862737. RICARD URGELL CARRERAS. Playa.

Olie på bord
Signeret
17x23,5 cm.

I god stand. Ramme i støbt og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret
17x23,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 6
Antal besøg: 204