OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Wilson.

386222. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Wilson.

Strandmotiv med båd og fisker i forgrunden. 31x55.

Huller i lærred. Farvetab og krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.972