MARGARETA WALLIN. Olie på lærred, signeret.

386196. MARGARETA WALLIN. Olie på lærred, signeret.

Figurscene, ca. 60x92 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figurscene, ca. 60x92 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.722