GÖTE NILSSON. "Spring winter", olie på lærred, signeret.

386173. GÖTE NILSSON. "Spring winter", olie på lærred, signeret.

Dagmål 59 x 83,5 cm.
Foldemål 60 x 85 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål 59 x 83,5 cm.
Foldemål 60 x 85 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 5.011