2 stel stole, fineret birk, højde 86 cm 2 stole, fineret birk, højde 83 cm 1 bord, fineret birk, foldeklapper, demonteres i 3 dele Gruppen trænger til renovering.
Kraftig slid.
Bordplade med pletter og ridser.
Bord afmonteret i 3 dele, stålstang til montering af bordet mangler.
Sæder med forskelligt stof og bejdset.
Kraftig slid.