SIDDEGRUPPE, 5 dele, Karl-Johan stil, lænestole, stole, bord, 1920'erne/30'erne.

385783. SIDDEGRUPPE, 5 dele, Karl-Johan stil, lænestole, stole, bord, 1920'erne/30'erne.

2 stel stole, fineret birk, højde 86 cm 2 stole, fineret birk, højde 83 cm 1 bord, fineret birk, foldeklapper, demonteres i 3 dele Gruppen trænger til renovering.

Kraftig slid.
Bordplade med pletter og ridser.
Bord afmonteret i 3 dele, stålstang til montering af bordet mangler.
Sæder med forskelligt stof og bejdset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kraftig slid.

Antal besøg: 1.381