Væglamper, 1 par, ark & teak, 20. århundrede.

3856931. Væglamper, 1 par, ark & teak, 20. århundrede.

To lyspunkter hver.
Bredde ca. 18 cm. Dybde ca. 10 cm. Højde ca. 40,5 cm.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Ridser og pletter. Brandkasser mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

To lyspunkter hver.

Antal besøg: 161