BOGERYLDE, teakfiner, Sverige 1960'erne.

385654. BOGERYLDE, teakfiner, Sverige 1960'erne.

Bogreol med underliggende opbevaring og sortlakerede gavler, højde 156 cm, bredde 79 cm, dybde 37 cm.

Brugsslitage i form af ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 960