GLAS, 30 dele, skåret krystal, 1900-tallet.

385549. GLAS, 30 dele, skåret krystal, 1900-tallet.

10 vinglas, højde 16,5 cm.
10 sherryglas, højde 11 cm.
10 likørglas, højde 12 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

10 vinglas, højde 16,5 cm.
10 sherryglas, højde 11 cm.
10 likørglas, højde 12 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.518