3854901. MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.
Registreringsnummer DSL307.
Fratrådt.
Sidst inspiceret 2015-06-08.
Meterbedømmelse 4,357 miles.
Nøgler er tilgængelige.
IKKE EKSPORTERE!
Brugsslitage.
Ridser, mærker, snavs.
Ridsemærke samt rust på tanken.
Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.
Nøgle/nøgler findes