MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.

3854901. MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.

Registreringsnummer DSL307.
Fratrådt.
Sidst inspiceret 2015-06-08.
Meterbedømmelse 4,357 miles.
Nøgler er tilgængelige.

IKKE EKSPORTERE!

Brugsslitage.
Ridser, mærker, snavs.
Ridsemærke samt rust på tanken.
Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Registreringsnummer DSL307.
Fratrådt.
Sidst inspiceret 2015-06-08.
Meterbedømmelse 4,357 miles.
Nøgler er tilgængelige.

IKKE EKSPORTERE!

Brugsslitage.
Ridser, mærker, snavs.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.291