SPEJLSKAB, såkaldt Carl Larsson-stil, 1920'erne.

385453. SPEJLSKAB, såkaldt Carl Larsson-stil, 1920'erne.

Malet, længde ca. 107, bredde 50, højde 174 cm.

Brugsslitage, farvetab, mærker, et trækhåndtag mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.226