Skænk, art nouveau, tidligt 1900.

385445. Skænk, art nouveau, tidligt 1900.

Malet, overdel med spejl og skåret æbledekoration, messingbeslag, ca. længde 127, bredde 50, højde 140 cm.

Brugsslitage. Mindre farvetab, mærker, tørre revner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 989