UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

385391. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Formentlig Aktiebolaget Gustavianska Möbler. Nøgle mærket GM.
Højde 153,5, bredde ca 37, længde 88,5 cm.

Lettere Brugsslitage. Noget ubetydeligt mærke.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.537