38537. DIVERSE, keramik mm., SKÅL PÅ FOD, "Musselmalet", Royal Copenhagen, PARAD, emalje og rustfrit stål, Christineholm, Norge.
Servicedele, 13 dele, "Vine", Gefle.
Gløggkrus, 6 stk, Ekeby.
Skål til fods, Royal Copenhagen.
Mund revne på kaffekande. Krackelyr, Brugsslitage.
Skål på fod, mindre fodhak.