JOHN CALLOW. "Shipping off Margate" olie på Panel, signeret J Callow.

385326. JOHN CALLOW. "Shipping off Margate" olie på Panel, signeret J Callow.

26 x 42 cm John Callow England 1822-1878.

Smuds.

Få foretaget en gratis vurdering!

Smuds.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 2.464