LEIF ERICSSON OCH RALPH LUNDQUIST. serigrafier, signeret og dateret 1958.

385312. LEIF ERICSSON OCH RALPH LUNDQUIST. serigrafier, signeret og dateret 1958.

Sammensætninger. henholdsvis 31x27 eller 26x34.

Ikke indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet.

Antal besøg: 2.439