KNUT NORMAN. "Rødt sejl", olie på Panel, signeret.

385226. KNUT NORMAN. "Rødt sejl", olie på Panel, signeret.

32 x 40 cm.

Alders slid.
Smuds.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 40 cm.

Alders slid.
Smuds.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Antal besøg: 1.484