LP RECORDS, 3 stk, The Beatles, 1960'erne.

385026. LP RECORDS, 3 stk, The Beatles, 1960'erne.

LP, "Beatles til salg", mono, PMC 1240, britisk trykning, to eksemplarer af samme LP er i kuverten.
LP, "A hard days night", mono, PMC 1230, britisk pressning, ærme SIB print Tumba.
LP, "Please please me", mono, PMC 1202, UK pressing.

Brugt stand, inderkuvert mangler på "Please please me", ridser større og mindre, ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.489