3849206. ET LEJLIGHEDSBORD I EGETRÆ.
Den glaserede top af ottekantet form med udskåret bladdekoration i midten. Stående på fire ben, forenet af krydsbåren på blokfødder. Højde 56cm x længde 51cm.
Generelle mærker og ridser svarer til slid og alder. Se venligst online billeder.