ALFRED ANDERSSON. Olie på lærred.

3849077. ALFRED ANDERSSON. Olie på lærred.

Landskab. Signeret 96x131 cm
Fin massiv egetræsramme med delvis forgyldning.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab. Signeret 96x131 cm

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 176