3847441. SWATCH, armbåndsur, „Litho box, Gran Via“, 1993.
Specialudgave i 400 eksemplarer. Indeholder fem litografier skabt og signeret af kunstnerne Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman.
Dimensioner 25 x 20 cm.
Mærket SAG100.
Original emballage, ikke funktionstestet. SAV garanterer ikke funktionen.
Dimensioner 25 x 20 cm.
Mærket SAG100.