SWATCH, armbåndsur, „Litho box, Gran Via“, 1993.

3847441. SWATCH, armbåndsur, „Litho box, Gran Via“, 1993.

Specialudgave i 400 eksemplarer. Indeholder fem litografier skabt og signeret af kunstnerne Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman.
Dimensioner 25 x 20 cm.
Mærket SAG100.

Original emballage, ikke funktionstestet. SAV garanterer ikke funktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner 25 x 20 cm.
Mærket SAG100.

Antal besøg: 471