Bordservice, 28 stk. „Green Anna“, Rörstrand.

3843990. Bordservice, 28 stk. „Green Anna“, Rörstrand.

Tallerken 2 stk diameter 24 cm
Dybe plader 12 stk diameter 20 cm
Sideskål 5 stk diameter 18 cm
8 kopper med underkop højde 6 cm
Creme nip 1 stk
Forskellige udgaver.

Brugsslitage, ridser
Crackelier
Mindre chips kan vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sideskål 5 stk diameter 18 cm
Creme nip 1 stk
Forskellige udgaver.

Brugsslitage, ridser
Crackelier
Mindre chips kan vises.

Antal besøg: 861