Sæt glas. Vaser / karafler. Blandt andet Orrefors og Boda.

38435. Sæt glas. Vaser / karafler. Blandt andet Orrefors og Boda.

Karaffel med inskription. Orrefors. Højde 24,5 cm Karaffel. Orrefors. Højde 21 cm Karaffel. Boda. Erik Höglund. Højde 23 cm. Signeret vase. Orrefors. Højde 15 cm Vase. Orrefors?. Underskrevet. Højde 14 cm.

Almindelig Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig Brugsslitage.

Antal besøg: 1.259