POUL PAVA. Akryl på lærred.

POUL PAVA. Akryl på lærred.
3843376. POUL PAVA. Akryl på lærred.

Kunstner født: 1967.
Signeret: Poul Pava

Dimensioner på lærred: 120 cm x 96 cm.

Mangler ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner født: 1967.
Signeret: Poul Pava

Mangler ramme.

Antal besøg: 835