Sofabord, teak, Alberts Tibro.

3842903. Sofabord, teak, Alberts Tibro.

1960'erne, stemplet.
Dimensioner: Længde:93 cm, Bredde: 53 cm, Højde:57 cm.

Brugsslitage med nogle fugtpletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

1960'erne, stemplet.

Antal besøg: 455