SKOLEPENTASK, sortmalet metalplade 1940'erne.

384275. SKOLEPENTASK, sortmalet metalplade 1940'erne.

27,5x36,5 cm.

Mindre slitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

27,5x36,5 cm.

Mindre slitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.970