BARSKAB, teak, 1970 århundrede.

3842692. BARSKAB, teak, 1970 århundrede.

Delvis interiør mangler.
højde 50 cm, dia 58 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis interiør mangler.
højde 50 cm, dia 58 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.413