SCHATULL, eg, skulptureret, første halvdel af det 20. århundrede.

384254. SCHATULL, eg, skulptureret, første halvdel af det 20. århundrede.

Interiør med 4 skuffer og en hylde Højde 60 cm Længde 123 cm Dybde 31 cm.

Brugsslitage Lidt mørkere pletter på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 820