CHIFFONJÉ, gustaviansk stil, træ, midten af det 20. århundrede.

384182. CHIFFONJÉ, gustaviansk stil, træ, midten af det 20. århundrede.

Med fire skuffer og skriveklap.
Længde 100 cm.
Bredde 46,5 cm.
Højde 126 cm.
Højde til skriveklap 76 cm.

Brugsslitage, let krakelering af lak.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 100 cm.
Bredde 46,5 cm.
Højde 126 cm.
Højde til skriveklap 76 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.091